NELER YAPIYORUZ ?

Sizlere sunduğumuz hizmetlerimiz nelerdir ?

Konteyner Taşıması

Limandan Depo Sahamıza Konteyner Taşımacılığı Müşterilerine sunduğu hizmet skalasını günden güne genişleten Veysioğulları Lojistik, Türkiye limanları arası ve yurt içi Komple Konteyner taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. Komple konteyner taşımacılığında Türkiye’nin en önde gelen tedarikçileri ile çalışan Veysioğulları Lojistik müşterilerine en hızlı ve en güvenilir hizmeti cazip navlun seçenekleri sunmaktadır. .

Sıvı Tanker Taşımalar

Her türlü kimyevi maddeler, sıvı, toz ürün ve ara mamül taşımacılığını uzun yılların tecrübesi ve birikimiyle yapmaktayız.70’in üzerinde kendi aracımız ve kiralık araçlarla taşıma sektöründe, fabrikadan mamülü alıp, yurt içi ve yurt dışı tüm dağıtım hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz.

Komple Kargo Taşımalar

Veysioğulları Lojistik, müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini tam zamanında ve istenilen şekilde karşılayabilmek için kara taşımacılık çözümlerinde her türlü ürün hacmine göre komple veya parsiyel taşıma seçenekleri sunmaktadır. Taşıma sürecini en kullanışlı hale getirerek esnek çözümler sunuyor, gerektiğinde yükleme alanları temin ediyoruz. Sevkine ihtiyaç duyduğunuz tek bir siparişin taşınmasının yanı sıra, birden fazla sipariş içeren karışık proje taşımalarını da gerçekleştiriyoruz. Veysioğulları Lojistik, geniş hizmet ağı ve acente noktaları sayesinde Orta Asya, Avrupa ve Ortadoğu'ya yapacağınız gönderiler için uygun, güvenilir ve hızlı teslimatlar gerçekleştirmektedir. Her türlü soru ya da taleplerinizi karayolu@ase.com.tr mail adresimize iletebilirsiniz..

Ağır Yük Taşıması

Lowbed taşımacılığı, ağır yük taşımacılığı yapan nakliye firmalarının verdiği hizmetlerden biridir. Lowbed taşımacılığının diğer ismi ölçü dışı taşımacılıktır. “Lowbed nedir?” sorusunun cevabı, lowbed taşımacılıkla ilgili daha fazla bilgi edinilmesini sağlar. Uluslararası ve yurt içi karayolu taşıma yönetmeliğine göre standartların dışında, normal kamyonlarla veya tırlarla taşınamayacak büyüklükte, uzunlukta, genişlikte veya tonajda olan yüklerin taşınmasını sağlayan yarı römorklara lowbed denir. Türkçeye alçak yatak olarak çevrilen lowbed, dorse denilen taşıtların arkasındaki kasalarla ağır yüklerin taşınması mantığına dayanır. İnşaat makineleri, iş makineleri ve tanklar gibi araçlar ağır yük taşımacılığında yol stabilizasyonunu bozduklarından ve hız seviyeleri düşük olduklarından ağır yüklerin taşınmasında lowbed araçlar kullanılır.

Sogutuculu Yük Taşıma

Frigorifik taşıma adını da verdiğimiz ürün taşımasına bağlı olarak, soğuk veya donmuş sıcaklığını korumak üzere tasarlanmış taşıtlarla yapılan nakliye biçimdir. İklim kontrollü bir taşıma ve ulaşım şekli de diyebiliriz. Soğuk taşıma nedir Soğuk taşımacılık geliştirilmesi, modern soğuk taşımanın gelişiminde önemli bir adım oldu. Gıda güvenliği bu ulaşım biçimini (soğuk taşıma yöntemi) benimsedi. Sevk edilen gıdaların güvenli sıcaklıklarda kalmasını sağlamak için soğuk taşımacılık yöntemi kullanılır..

Depolama Hizmeti

Depolamak için kurulmuş, faaliyetlerini Veysioğulları Depolarında Şırnak’da faaliyetine devam etmekte olan bir kuruluştur. Eşya Depolama, özel koşullar isteyen, dış ortama ve dış ortamdan gelebilecek tüm zararlara karşı kapalı, güvenliği sağlanmış koşulları sağlamalıdır. Eşyanızın muhteviyatı ne olursa olsun mutlaka sizler için önemlidir. Size özel eşyanızı Depolayacak firmanın bu doğrultuda uygun depolama ortamını hazır olması gereklidir. Veysioğulları Depo’nun ekibi ve ekipmanları bu konuda müşterilerine en güvenli ve en uygun Depolama hizmetini vermek için eğitilmiş personeliyle, güvenli ve pratik depolama sistemiyle tüm müşterilerine ekonomik ve kaliteli hizmet vermektedir..

HİZMETLERİMİZ

SIVI TANKER TAŞIMALAR

ULUSLARARASI TAŞIMALAR | YURTİÇİ TAŞIMALAR

Hizmet anlayışımızla sizlere hitap edebilme heyecanı ve gayreti içerisinde olacağımızı ifade etmek isteriz. Bu meyanda yurtiçi ve şehiriçi taşımalarda, zamanında ve sorunsuz olarak ürünlerinizin sevkiyatını gerçekleştirmeye daha da iyisini yapmaya çalışmaktayız. Güvenimiz adımızdan gelmektedir. Firmamız,uluslararası, yurtiçi ve şehiriçi olarak Komple Kargo Taşıma yapmakta olup, hattında iddialı, hızlı ve güvenli hizmet vermektedir. Uzun yılından bu yana bu mesleğin içinde olmakla birlikte, sizlere hem kaliteli hemde en uygun fiyat avantajlarıyla hizmetimizi sürdürmekteyiz.Neler Yapıyoruz ?


  • Yurtiçi Araç Taşıma

  • Konteyner İç Nakliye

  • Sıvı Tanker Taşıma

  • Açık Yük Taşıma

  • Komple Kargo Taşımalar

AÇIK YÜK TAŞIMALAR

ULUSLARARASI TAŞIMALAR | YURTİÇİ TAŞIMALAR

Uluslararası, şehirlerarası ve şehiriçi kara yolu taşımacılığında kaliteyi önde tutan hizmet anlayışı ile rakiplerinden farklılaşan VEYSİOĞULLARI LOJİSTİK, müşterilerine kalitenin yanında fiyat avantajı da sunmaktadır. Her türlü tenteli dorse (DAF, MAN veya Scania) talepleri geniş alt tedarikçi portföyümüz sayesinde en kısa sürede karşılanmaktadır. Araçların yükleme noktasına sevkinden, boşaltma noktasına varışına kadar geçen süre firmamızın tecrübeli ekibi tarafından yakından takip edilmektedir ve olası aksaklıklar müşterilerimize bildirilmektedir.ÇALIŞTIĞIMIZ ÜLKELER

 

+ SURİYE+ IRAK+ İRAN