VEYSİOĞULLARI LOJİSTİK Kimdir ?

Kalite ve disiplinle daha ileri..

VEYSİOĞULLARI LOJİSTİK adı altında uzun yılardan bu yana LOJİSTİK ve lojistik hizmeti vermekte olup, karayolu taşıma alanlarında tüm ithalat, ihracat ve transit yüklemelerinde, müşteri odaklı hizmet anlayışı ve geniş acente ağı ile en hızlı, güvenilir ve kaliteli servisi, uygun maliyetler ile siz değerli müşterilerimize sunmayı hedeflemiştir.

VEYSİOĞULLARI LOJİSTİK sürekli artmakta olan araç parkı ve personeli ile yurtdışı ile birlikte müşterilerine lojistik çözümler sunmaktadır. Gelişen lojistik süreçlerini ve teknolojilerini yakından takip ederek değişen ihtiyaçlara doğru zamanda cevap vererek, hızlı ve dinamik çözümler üretme noktasından yola çıkan VEYSİOĞULLARI, müşterilerine sonuç odaklı alternatif çözümler sunmaktadır.

Firmamız kurulduğu yıllardan bu yana kara nakliyesi hizmeti vermiştir, buna ek olarak firmamızın temel esasları doğruluk ve dürüstlüktür. Firmamız uluslararası yükleri özmal araçları ile yurtdışı taşıma yapmaktadır. Güvenimiz adımızdan gelmektedir. Hizmetleri müşteri talepleri doğrultusunda, esnek yapısı ile lojistik ve tedarik zincirinin her zaman önemli bir parçası olmuştur.

Başta yurtdışı kara taşımacılığı olmak üzere depolama, paketleme, elleçleme faaliyetlerini içeren hizmetler sunmaktayız. Firmamız uluslararası ve yurtiçi karayolu nakliyesi yapmakta olup, hattında iddialı, hızlı ve güvenli hizmet vererek, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda bir anlayış içerisinde bulunmaktadır.